Fit Olmanız İçin İdil Power House Fitness Hizmetinizde
Yukarı

Fit Olmanız İçin İdil Power House Fitness Hizmetinizde

Fit Olmanız İçin İdil Power House Fitness Hizmetinizde

 Fit Olmanız İçin İdil Power House Fitness Hizmetinizde
Bu içerik 3169 kez okundu.

İdil’in  spor alanında tanınmış ismi Adem güzel tarafından hizmete açılan idil Power Fitness House Clup Spor Merkezi çocuk, bay ve bayanlara farklı seanslarda profesyonel kadrosu ile spor yapma imkanı sunuyor.

İdil’n spor alanında tanınmış ismi Adem Güzel  tarafından hizmete açılan  idil Power Fitness Clup Spor Merkezi çocuk, bay ve bayanlara farklı seanslarda profesyonel kadrosu ile spor yapma imkanı sunuyor.

Power Fitness Clup Spor Merkezi Yukarı Mahalle Emniyet Müdürlüğü Karşısında Hizmete devam ediyor.

İdil’in  spor alanında tanınmış ismi Adem Güzel tarafından işletilen spor salonunda her branşta akademi mezunu antrenörler nezaretinde bir spor okulu konseptinte sporseverlerin beklentisini karşılayacağı belirtildi. Bayan hocalarımız tarafından Çarşamba günleri saat 17:00 21:00 Saatleri Arasında Pazar Günleri. 17:00 20:00 Saatleri özel Spor Dersi veriliyor.

Ayrıca salon sporla ilgili aradığınız her şey bulabileceğiniz gibi soyunma odaları, duş ve lavabolar, dinlenme alanları ile son derece modern bir şekilde yapılan dizayn ile göz kamaştırıyor.

Adem güzel Gazetemize yaptığı açıklamada, “Spor branşları içerisinde Fitnes, Pilates, Zumba, Kickboks, Taekwondo, Cimnastik, Okçuluk ve Yüzme branşında siz idil’lilerin Aile ortamında spor yapma imkanını sağlayacak. Kuvvetin ve mutluluğun temeli Sağlıktır Sağlığa Ulaşan yolda spordan geçer. Tüm halkımızı spor salonlarına ve hareketli bir yaşama davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...