AK Parti Şırnak İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahim Karatay idil'de Yapacağımız Hizmet HDP Grubu Tarafından Engelleniyor
Yukarı

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahim Karatay idil'de Yapacağımız Hizmet HDP Grubu Tarafından Engelleniyor

İl genel meclisi Ak Parti gurubu olarak siyasi görüş ayrımı yapmaksızın halkımıza hizmet etme çabası içerisindeyiz. köylerimize hizmet götürmeye yönelik çalışmalarımız İl genel meclisi hdp gurubu tarafından engellenmektedir.

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis Üyesi Abdurrahim Karatay idil'de Yapacağımız Hizmet HDP Grubu Tarafından Engelleniyor
Bu içerik 956 kez okundu.

Ak parti olarak halkımızın ihtiyaçlarına yönelik çalışmalarımızı yaparken bize oy vermiş olan veya olmayan hiç kimseyi ayırt etmeden insan odaklı bir çalışma yürütmekteyiz.Son olarak idil ilçemize bağlı (sulak Bafe) (Dirsekli xerabeşeref) (yarbaşı hespist) ve (kuyulu Seregır) (kayalı Kefşin) (peçenek mırık) (bereketli fil) (kayı hadıl) (Çukurlu Xenduk) gurup yollarının asfaltlanmasına yönelik sunmuş olduğumuz önergeler hiçbir gerekçe göstermeden hdp gurubu tarafından red edilmiştir. Söz konusu köylerin seçim sonuçlarına bakılacak olursa siyasal olarak Ak partiye oy vermedikleri ve hdp taraftarlığının yüksek olduğu köylerden olduğu anlaşılacaktır.Açıklamamızın başındada ifade ettiğimiz gibi ak parti hizmeti insan odaklı düşünür ve kimsenin siyasi görüşüne orantılı bir hizmet politikası yürütmez.Bizim insanımız hangi siyasi görüşten olursa olsun hizmetlerin en güzeline layıktır.

Son olarak örnek vermek gerekirse

Dirsekli Hdp 255 Ak Parti 21 ,

Yarbaşı Hdp 484 Ak Parti 3,

sulak Hdp 213 Ak Parti 43,

Kayalı Hdp 154 Ak Parti 7 vs vs...

Oy oranlarıdır.

Hdp yapılan ve yapılacak olan hizmetleri engelleyerek halkımızın haklı hizmet talebini hiçe saymaktadır.hdp Yıllarca bölgemizde yaşanan her türlü kaos ve karmaşanın mimarı olmakla birlikte 2014-2016 hendek barikat politikaları ile binlerce gencimizin meşru yaşamını kendi çirkin politikalarına alet etmiştir.Ak parti olarak bizler halkımızın hak ettiği hizmetler için verdiğimiz her önerge ve mücadelede hdp nin engellemesi ile karşı karşıyayız bizler hizmet için mücadele ederken hdp ve destek aldığı bölücü örgüt halkımıza göz yaşını ölümü ve zulumü reva görmektedir.

Hdp gurubu tarafından red edilen önergelerimizi siz değerli halkımızın düşüncelerine vicdanına ve bilgilerine saygı ile arz ederiz. Hdp Meclis Üyelerinin engellemelerine rağmen biz halkımıza hizmet etmeye devam edeceğiz...

ŞIRNAK

AK PARTİ

İL GENEL MECLİS ÜYESİ

ABDURRAHİM KARATAY

 

Etiketler:
Sende Yorumla...