Kızılay İdil İlçe Koordinatörlüğüne Mehmet Akdeniz getirildi.
Yukarı

Kızılay İdil İlçe Koordinatörlüğüne Mehmet Akdeniz getirildi.

Uzun bir süredir münhalde bulunan İdil Kızılay Koordinatörlüğüne İdil Kaymakamlığında kamu görevini yürüten Mehmet Akdeniz getirildi.

 Kızılay İdil İlçe Koordinatörlüğüne Mehmet Akdeniz getirildi.
Bu içerik 318 kez okundu.

Sosyal yönden etkili olan ve bazı ulusal vakıflarda da gönüllü olarak çalışan Mehmet Akdeniz, en son koronavirüs salgın hastalığı sürecinde 65 yaş üstü vatandaşlarımızın hizmetlerinin karşılanması amacıyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grubu çalışmalarında ilçe koordinatörlüğünü başarılı bir şekilde yürüttü.

İlçemizde yardımlaşma ve dayanışma adına sosyal sorumluluk yönünden sivil toplum kuruluş çalışmalarının çok eksik olduğunu Defalarca Yazmıştık. Kızılay gibi köklü bir kuruluşun ilçe koordinatörlüğüne İdil toplumunda gayet olumlu bir yer edinen Mehmet Akdeniz’in getirilmesi isabetli olduğu belirtilmektedir. Yardıma muhtaç vatandaşlarımızı sahiplenecek onlara gücü yettiğince yardım edeceğinden zerre şüphemizin de olmadığını belirtmek isteriz.
#idilgazetesi ailesi olarak Kızılay gibi köklü bir insani yardım kuruluşun İdil ilçe temsilciliğine getirilen Mehmet Aldeniz’i tebrik eder, kendisine yeni görevinde Allah’tan muvaffakiyet dileriz.

Etiketler:
Sende Yorumla...