idil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Refik Özsoy’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Yukarı

idil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Refik Özsoy’dan Öğretmenler Günü Mesajı

Başkan Özsoy Mesajında: Kıymetli Öğretmenlerimiz, Öncelikle 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü en kalbi duygularımla kutlarım.

idil Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Refik Özsoy’dan Öğretmenler Günü Mesajı
Bu içerik 305 kez okundu.

Çocuklarımızın devletine ve milletine bağlı, faydalı birer ferd olmaları yolunda sizler birer yol işaretisiniz. Anne ve baba şefkatiyle çocuklarımızın eğitiminde gösterdiğiniz gayret azımsanmayacak kadar değerlidir. Öğrencilerin eğitimi yanında ebeveynlerin de bilgilendirme ve sorumluluk hissetmelerinde katkınız büyüktür. Siz sadece okulda değil hayatın her anında örnek davranışlar sergileyen ve hayatınızla da örnekliği gösteren kutsal bir mesleğe sahipsiniz. Neslimizin vatanına ve milletine faydalı birer ferd olma yolunda rol model olacağı ilk kişiler arasındasınız. Hem söylemde hem de fiiliyatta öğrencileriniz üzerinde olumlu etki yaratacağınız düşüncesiyle mihmandarlık rolünüzü iyi kavrayacağınıza itimadım tamdır. Sizler geleceğimizi inşa eden örnek eğitim neferlersiniz. Bundan hareketle neslimize yol işareti olan eğitim camiamızın güzide neferleri öğretmenlerimizin her daim yanında olduğumu bilmelerini isterim.

Eğitim ordumuzun yüklendiği sorumluluk öylesine kıymetlidir ki yoğurup şekillendirdiği nesillerin başarısında siz öğretmenlerimizin verdiği eğitimin izleri görülmektedir. Bu bilinçle kendisini mesleğine adamış öğretmenlerimiz var oldukça devlet olarak eğitim ve öğretimde arzu ettiğimiz başarıya kısa sürede muhakkak ulaşacağız.

Bu duygu ve düşüncelerle başta Baş öğretmen Mustafa Kemal ATATÜRK olmak üzere ebediyete irtihal eden, bölücü terör örgütü tarafından şehit edilen öğretmenlerimizin, mesleğinde emekli olan ve şuan bu kutlu görevi icra eden kıymetli öğretmenlerimizin gününü tekrar tebrik eder, başarılar dilerim.

Öğretmenler Gününüz kutlu olsun.

Refik ÖZSOY
idil Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...