İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan vekili Refik Özsoy Denetimde Bulundu.
Yukarı

İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan vekili Refik Özsoy Denetimde Bulundu.

İdil Kaymakamı Ve belediye Başkan vekili Refik Özsoy, başkanlığındaki heyet ilçede maske denetimi ve kurallara uyulmaları yönünde denetimlerde bulunurken, iş yerlerine ve mağazalara maskesiz kimse alınmamasını ikaz etti.

İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan vekili Refik Özsoy Denetimde Bulundu.
Bu içerik 190 kez okundu.

Covid-19 salgınıyla mücadele çalışmaları kapsamında sık sık denetimler gerçekleştiren idil Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Refik Özsoy çarşı merkezi esnafını ziyaret ederek maske, sosyal mesafe ve hijyen kuralları konusunda vatandaşlara uyarılarda bulundu.

Esnaf Ziyaretinde Başkan Refik Özsoy’a idil Kaymakamlığı Yazı işleri müdürü Mehmet Akdeniz Eşlik etti. İdil’de korona virüs vakalarını minimum seviyeye indirmek ve hastalığın bulaş riskini ortadan kaldırmak için maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına yönelik denetimlere ara vermeden devam eden idil Kaymakamı ve Belediye başkan vekili Refik Özsoy gerçekleştirdiği esnaf ziyaretinde vatandaşlara covid- 19 salgınına karşı tedbiri elden bırakmamaları konusunda duyarlılık Göstermelerini istedi.

Kaymakam Yaptığı görüşmenin ardından, Bakanlığın genelgesi doğrultusunda hareketle kontrolleri sürdüreceklerini, maske ve sosyal mesafe kuralı ile maske denetimine ağırlık verileceğini aktardı.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...