AK Parti İdil İlçe Kongresi Yapıldı İlçe Başkanı Murat Ay Güven Tazeledi
Yukarı

AK Parti İdil İlçe Kongresi Yapıldı İlçe Başkanı Murat Ay Güven Tazeledi

Şırnak'ın idil ilçesinde AK Parti İlçe Teşkilatı'nın 7. Olağan Kongresi'nde Murat Ay ilçe başkanı seçildi.

AK Parti İdil İlçe Kongresi Yapıldı İlçe Başkanı Murat Ay Güven Tazeledi
Bu içerik 392 kez okundu.

AK Parti ilçe kongrelerine devam ediyor. 7. Olağan idil ilçe kongresi idil Gençlik ve Spor ilçe Müdürlüğü Konferans salonunda Yapıldı.. 400 delegenin katılımı ile gerçekleşen kongrede tek aday olarak kongreye katılan Murat Ay  400  oy alarak güven tazeledi.

İdil Gençlik Ve Spor İlçe Müdürlüğü Konferans Salonu'nda düzenlenen kongrede konuşan AK Parti Şırnak Milletvekili Rizgin Birlik, ilçe kongrelerinin başladığını ve bunun önemli bir bayrak yarışı olduğunu anımsattı.

Birlik, "Şırnak'ın tüm ilçe, köy ve beldelerine ayrım yapmadan hizmet götürme telaşı içindeyiz. Vatandaşlarımızın ihtiyaç ve taleplerine göre projelerimizi şekillendiriyoruz, daha yaşanabilir alanlar oluşturma hedefindeyiz." diye konuştu.

AK Parti Şırnak İl Başkanı İbrahim Halil Erkan  ise "İlçeler ile başlayan kongre sürecimizin şehrimize, ilçemize, partimize hayırlar getirmesini Yüce Allah'tan diliyorum. Görev alan başkan ve yönetim kurulu üyelerimize başarılar diliyorum." dedi.

Ak Parti İdil İlçe Başkanı Muray Ay Ülkemiz, İlimiz ve İlçemiz 2023 Hedeflerine İlerliyor” Çok büyük zorluklar çekerek bugünlere geldiklerini belirten Ak Parti idil İlçe Başkanı Murat Ay, “Türkiye günden güne daha da gelişmekte ve ilerlemektedir. Bununla beraber ilimiz ve Şırnak’ın göz bebeği idil İlçemiz’de gelişmektedir. Bizlerde bu gelişmelere şahit oluyoruz. İnşallah bundan sonraki süreçte de ilçemize yapılan yatırımlar devam edecektir. Ülkemiz, ilimiz ve idili’miz 2023 hedeflerine doğru daha emin adımlarla ilerleyecektir” ifadelerini kullanarak yapılan  kongrenin herkese hayırlı olmasını diledi.

Kongre sonrasında partililer, tek aday olarak seçime girerek başkan seçilen AK Parti idil İlçe Başkanı Murat Ay'ı tebrik etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...