Şırnak Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muzaffer Akçam’ın Bayram Mesajı
Yukarı

Şırnak Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muzaffer Akçam’ın Bayram Mesajı

Şırnak Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muzaffer Akçam Kurban Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

Şırnak Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muzaffer Akçam’ın Bayram Mesajı
Bu içerik 803 kez okundu.

İnsanları sevgi, saygı ve kardeşlik duygularıyla kaynaştıran, birlik ve beraberlik ruhunu geliştiren, toplumsal dayanışma ve yardımlaşma hislerinin yoğun olarak yaşandığı bir Kurban Bayramı'na daha erişmenin mutluluğunu yaşıyoruz.
 

Bayramlar insani, millî ve manevi değerlerin yeniden yeşertilmesi ve hayata geçirilmesi açısından büyük önem taşıyan müstesna günlerdir.
 

Kurban Bayramı; cömertliğin, rahmetin ve bereketin bol olduğu, dargınlık ve kırgınlıkların unutulup milletin birbirine her zamankinden daha fazla kenetlendiği ve gönül birliği oluşturduğu dinî bayramlarımızdandır.
 

Hepimiz için büyük anlamlar taşıyan, birlik ve beraberliğimizi kuvvetlendiren, dostluk ve barış ortamı oluşturan bu bayramı, dayanışma ruhumuzu, kardeşlik bağlarımızı pekiştirecek bir fırsat olarak görmeliyiz. Bayram günleri, sevme sevindirme günleridir. Bu sevinci ailemizle, dostlarımızla, komşularımızla, kapısının çalınmasını bekleyen kimsesiz vatandaşlarımızla, huzurevindeki yaşlılarımızla, şehit aileleri ve gazilerimizle birlikte yaşamanın birlik ve beraberlik duygularımızı arttıracağına inanıyorum.
Bu düşüncelerle Şırnaklı hemşerilerimizin, Kurban Bayramını kutluyor, sevgi ve kardeşlik duygularının coşkuya dönüştüğü bu günlerin milletimize, İslam âlemine ve tüm insanlığa barış, huzur, sağlık ve esenlik getirmesini diliyorum.

      Muzaffer AKÇAM
Aile,Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü

Etiketler:
Sende Yorumla...