MHP idil İlçe Başkanı Abdullah Dalmış, Bayram Mesajı Yayımladı
Yukarı

MHP idil İlçe Başkanı Abdullah Dalmış, Bayram Mesajı Yayımladı

MHP idil İlçe Başkanı Abdulah Dalmış Kurban Bayramı dolayısıyla kutlama mesajı yayımladı.

MHP idil İlçe Başkanı Abdullah Dalmış, Bayram Mesajı Yayımladı
Bu içerik 807 kez okundu.

Yeni bir heyecan coşkusu ve mutluluğu içinde idrak ettiğimiz Kurban bayramının, milletimiz ve tüm Müslümanlar için karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günler olduğunu ifade eden Dalmış mesajında şunları söyledi:

"Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları günlerdir. Bayramlar, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.

Geleneklerini, örf ve adetlerini zaman içinde korumasını bilmiş, inancı ile bunları birleştirmiş olan toplumlar, aynen bizim gibi tarih sahnesinde yer almaya devam edecektir. Dini ve milli günler; dostluğumuzu, sevgimizi, kardeşliğimizi, ekmeğimizi, soframızı, hüznümüzü, acımızı ve yalnızlığımızı paylaştığımız; Birlik ve beraberliğimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu en sıcak şekilde hissettiğimiz günlerdir. " Bu duygu ve düşüncelerle idil halkının, milletimizin ve İslam Alemi’nin Kurban Bayramı'nı tebrik eder tüm insanlığa barış ve huzur getirmesini Yüce Allah'tan (CC) niyaz ederim.”

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...