İdil’de Görev Yapan Eğitimci Yazar Serdar Toptaş'ın Aşkı Senin rengine Boyadım Kitabı Çıktı
Yukarı

İdil’de Görev Yapan Eğitimci Yazar Serdar Toptaş'ın Aşkı Senin rengine Boyadım Kitabı Çıktı

İdil Milli Eğitim Müdürlüğünde Şef Olan serdar Toptaşın Aşkı senin Rengine Boyadım kitabı, Uğur Tuna Yayınları'ndan piyasaya çıktı.

İdil’de Görev Yapan Eğitimci Yazar Serdar Toptaş'ın  Aşkı Senin rengine Boyadım Kitabı Çıktı
Bu içerik 2799 kez okundu.

Sırtında boya sandığı, içinde yaşamadığı çocukluğu.. Düşleri ise ona çok uzaktı.... Sorumsuz bir baba onun seçimi değildi ama faturası ona kesilmişti.. Bütün bunları aşabilirdi belki ama ya AŞK? Aşkın karşısında da bu kadar güçlü durabilecek miydi? Hayır hayır, o tüm yaralarını aşk ile sarıp sarmalayacaktı. Onu düştüğü yerden aşk kaldıracaktı. Dipsiz kuyulardan Aşk çekip çıkaracaktı. Hazar Aşkı gökkuşağına boyamıştı. Kimi zaman mavi olacaktı uçsuz bucaksız saracaktı, kimi zaman pembe olacaktı gerçek olamayacak kadar güzel, ayaklarını bir düş gibi yerden kesecekti, kimi zaman kırmızı olacaktı hırslı iddalı ve ateşli, yakıp kavuracaktı. Hatta siyah bile olabilirdi sevgilinin kusurlarını örtmek için ama asla Gri olmayacaktı... O, çiçeklerin şahına Gül'e aşık olmuştu ve Bülbülün Kaderini yaşamak kaçınılmaz olacaktı..Hayat onun Bülbül'ün kanına boyanacak, Kader iki renkten ibaret olacaktı... Kırmızı ve Siyah

Toptaş, romanın yazılması ve basılmasında desteklerini esirgemeyen Tuna yayınlarına ve Değerli Dostlarıma teşekkür etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...