Halkın Kaymakamı Zafer Sağ
Yukarı

Halkın Kaymakamı Zafer Sağ

İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Zafer Sağ, ilçede yürütmüş olduğu başarılı çalışmalar ve halkla bütünleşen, gelen vatandaşları makamında ağırlayan yönetim anlayışı ile geniş çevrelerden takdir topluyor.

Halkın Kaymakamı Zafer Sağ
Bu içerik 1465 kez okundu.

İlçelerin mülki amiri konumunda bulunan kaymakamlar genelde devletin soğuk yüzünü temsil ederler. Özellikle idil’de Görev Yapan Bazı kaymakamlar idil’de halkına Tepeden bakıp, sokağa pazara çıkmadan görev süresini doldurup başka yerlere atanan kaymakam gördü. 

 

Fakat idil Kaymakamımız Ve Belediye Başkan vekilimiz Sayın Zafer Sağ adeta tabuları yıkan bir profil çiziyor. Daima halkın içerisinde yer alan, gençlerle ve Öğrenciler ile birebir ilgilenen yeri geldiğinde onların seviyesine inen, halkın taleplerine daima hassasiyetle yaklaşan Başkan zafer Sağ , bu tutumu ile alkışları topluyor. Devletin sıcak ve güler yüzünü temsil eden ve idillilerin gönüllerinde taht kurmayı başaran Kaymakam Ve Belediye Başkan vekilimiz Sağ, her gittiği yerde de büyük bir ilgi ve sevgiyle karşılanıyor.

İdil’li  vatandaşlar, “Zafer Sağ gibi saygı değer, çalışkan ve halkıyla bütünleşen bir kaymakama sahip olduğumuz için çok şanslıyız. Ne zaman kaymakamlığa gitsek, kaymakam beyle görüşmek istesek bizatihi bizleri makamında dinliyor ve gerekli talimatları veriyor. Bir kaymakamdan öte sanki aileden bir parçamız, büyüğümüz gibi hissediyoruz. Yüzünü görmeden ilçeden ayrılan kaymakamları düşündüğümüzde Sayın Kaymakamımızın değerini daha iyi anlıyoruz. Kaymakam beyin bu çalışması şüphesiz en çok çocuklarımızın eğitim başarılarına yansıyor. Başarılı bir kaymakamın ilçede neler yapabileceğini yaşayarak öğrenmiş olduk” şeklinde konuştular.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...