TÜGVA’dan İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Zafer Sağ’a ziyaret
Yukarı

TÜGVA’dan İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Zafer Sağ’a ziyaret

TÜGVA Şırnak Temsilciliği, TÜGVA Cizre Temsilciliği TÜGVA İdil Temsilciliği İdil Kayamkamı Ve Belediye Başkan vekili Zafer Sağ’ı makamında ziyaret ederek yeni görevinde başarılar diledi

TÜGVA’dan İdil Kaymakamı Ve Belediye Başkan Vekili Zafer  Sağ’a ziyaret
Bu içerik 690 kez okundu.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA)  Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som  ile birlikte Türkiye Gençlik Vakfı Cizre temsilcisi Ayhan Ayhanoğlu, Türkiye Gençlik Vakfı idil Temsilcisi Mehmet Selim Tepe, Teşkilat Koordinatörü İsmail Genç , Medya İletişim Koordinatörü Berat Baştuğ, , Ortaokul Koordinatörü Mehmet Emin Erdem, Kaymakam ve Belediye Başkan vekili Zafer Sağ’ı makamında ziyaret ederek TÜGVA’nın ülke genelinde ve Şırnak ve ilçelerinde  yaptıkları faaliyetler hakkında bilgilendirmelerde bulunup. Kur’an-ı Kerim ve rahle hediye etti.

 

ÜLKEMİZİN GENÇLERE İHTİYACI VAR

İdil  Kaymakamı Ve Belediye Başkan vekili Zafer Sağ, geçmişteki birikim ve tecrübeleri ile idil ilçemize güzel hizmetlerde bulunacağını belirtti. Ülkemizin sizin gibi gençlere ihtiyacı var diyen Sağ, bundan sonra bu gibi koltuklarda, sizin gibi gençler oturacak. Bu yüzden siz gençleri çok önemsiyorum diyerek, gençlere ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirip çalışmalarında başarılar diledi.

 

GENÇLİĞİN DERDİYLE DERTLENECEĞİZ

TÜGVA Şırnak Temsilcisi Fırat Som  yaptığı açıklamada “Sıcak ve samimi kabulünden ötürü Kaymakamımıza Ve Belediye Başkanımıza teşekkür ediyoruz. idil için el ele vereceğiz. Gençliğin derdiyle dertleneceğiz. Geçici çözümler yerine kalıcı çözümler üretip gençlerimizin her türlü manevi ihtiyaçlarında yanlarında olmak zorundayız; sürüncemede bırakabileceğimiz bir tek kardeşimiz bile olmamalı. Projelerimiz hazır, ilçe temsilciliğimiz Tüm öğrenci ve Gençlerimizin hizmetindedir.   

 

 

Etiketler:
Sende Yorumla...