Tügva'dan Vali Yardımcısı Efendioğlu'na Ziyaret
Yukarı

Tügva'dan Vali Yardımcısı Efendioğlu'na Ziyaret

Türkiye Gençlik Vakfı Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu’na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Tügva'dan Vali Yardımcısı Efendioğlu'na Ziyaret
Bu içerik 240 kez okundu.

Türkiye Gençlik Vakfı Şırnak İl Temsilcisi Fırat Som ve yönetim kurulu üyeleri, yeni göreve başlayan Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu'na hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Fırat Som ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada, TÜGVA'nın kurulduğu günden beri hem Türkiye'de hem de Şırnak'ta gençlik adına çok faydalı çalışmalar yaptığını ve yeni neslin bayrağına, milletine, ümmetine ve vatanına bağlı olarak yetişmesinde ve bilinçlenmesinde çok önemli bir rol üstlendiklerini belirtti.

Vali Yardımcısı Tunahan Efendioğlu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, "Duyarlı gençlere ihtiyaç duyulan bir zaman diliminde yaşıyoruz. Maneviyatın eksildiği maddiyatın ön plana çıktığı günümüzde gençler maalesef ikinci plana itildi. Bu anlamda gençlerin fikirlerinin önemsendiği ve bir gençlik hareketi olan TÜGVA yönetiminin yaptığı çalışmalarda başarılar diler ve ziyaretleri için teşekkür ederim" diye konuştu.

TÜGVA İl Temsilcisi Fırat Som, Vali yardımcısı Efendioğlu'na TÜGVA'nın sembolü olan rahle hediye etti.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...