MEB AÖL sınavındaki hata için özür diledi
Advert
Yukarı

MEB AÖL sınavındaki hata için özür diledi

MEB, açıköğretim kurumları sınavlarının ikinci dönem sınav oturumlarında 4'ten fazla dersten sınava giren adayların cevap kağıtlarında teknik bir hatadan dolayı 4 ders için kodlama alanı ayrıldığı belirterek tüm öğrencilerde özür diledi.

MEB AÖL sınavındaki hata için özür diledi
Bu içerik 542 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), açıköğretim kurumları sınavlarının ikinci dönem sınav oturumlarında 4'ten fazla dersten sınava giren adayların cevap kağıtlarında teknik bir hatadan dolayı 4 ders için kodlama alanı ayrılmasına ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

Bakanlıktan yapılan yazılı açıklamada, "Açıköğretim kurumları sınavlarının 31 Mart - 1 Nisan tarihlerinde yapılmakta olan 2. dönem sınav oturumlarında 4'ten fazla dersten sınava giren adayların cevap kağıtlarında teknik bir hatadan dolayı 4 ders için kodlama alanı ayrılmıştır. 4'ten fazla dersten sınava katılan adaylara yönelik, cevap kağıtları eksik basılan dersler için, 21 Nisan Cumartesi günü saat 09.30'da telafi sınavı yapılacaktır. Konu ile ilgili açıköğretim kurumları öğrencileri herhangi bir mağduriyet yaşamayacaktır. Yapılan bu teknik hata nedeniyle bütün öğrencilerimizden özür diliyoruz." denildi.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...