Midyat'ta Çok Güzel Hareketler
Advert
Yukarı

Midyat'ta Çok Güzel Hareketler

Midyat'ta Çok Güzel Bir Uygulama Yaşandı. Yeşil Vadi Cafe Restuarantın İmzası İle Yapılan Uygulama da Mülki ve İdari Amirleri Vatandaşlarla Bir Araya Getirildi.

Midyat'ta Çok Güzel Hareketler
Bu içerik 860 kez okundu.

Vatandaş İle Samimi Bir Ortam da Sohbet Muhabbet Tarzında Bir Etkinlik Gerçekleşti.
Etkinliğe Gençlerimizi Bilinçlendirmek Adına Katılım Sağlayan Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin, Midyat Müftüsü M. Safi Bilik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdulkadir Altay, İlçe Emniyet Müdürü Temel Salman, Denetimli Serbestlik Müdürü Serdar Erdoğan, Denetimli Serbestlik Piskoloğu M. Sait Ağırman, Midyat Belediye Başkan Vekili ve Personel Müdürü Şehmus Gümüş'ün Yanı Sıra Sınav Dershaneleri Yetkilisi Eylem Deniz, Ak Parti Gençlik Kolları Başkanı Veysel Gökçe, Stk Temcilleri ve Vatandaşların Katılımı Gerçekleşti.

Proje Mülki ve İdari Amirlerce Büyük İlgi Görürken Midyat Kaymakamı Hüseyin Tekin, Proje İle İlgi Olarak İşletme Sahibi Abdugani Seyitoğlunu Gösterdiği Duyarlılıktan Ötürü Kutladığını Bildirip Bu Projelerin Sürekli Tekrarlanmasını Dile Getirdi.
İlçe Emniyet Müdürü Temel Salman, Sigara ve Uyuşturucunun Zararları ile Gençleri Bilgilendirip Konu Hakkında Ailelerin Üzerlerine Çok Büyük Görev Düştüğünün Altını Çizdi.
İlçe Milli Müdürü Abdulkadir Altay, Projenin Büyüklüğüne Dikkat Çekerken "Bu Projeler İlçemizde Daima Var Olmalıdır, Gençlerimizi Her Zaman Kötü Alışkanlıklardan Korumak İçin Tüm Fiili Eylemlerin Destekçisiyiz." dedi

Sosyal Sorumluluk Projesi Altında Bir Arada Toplanan Protokol ile Vatandaş Samimi Bir Ortam da İkili Diyalog Gerçekleştirdi
Gençlerin Samimi Sorularına İçtenlikle Cevap Veren Protokol Bu Hareketi İle Takdir Topladı.

Projeye Mardin Millet Vekili Ceyda BÖLÜNMEZ ÇANKIRININ Yanı Sıra, Akparti Yönetiminden Atilla YARIŞ, Midyat Belediyesi Başkanı Şehmus NASIROĞLU, Stk Temsilcisi Serkan NOYAN, Destek Verdiklerini Bildirdiler.

Dileriz ki Bu Ve Bunun Gibi Projelerin Birkereliğine Mahsus Olmaması, Vatandaşın Dileği Zaman İdari Amirleri İle Görüşebilmesi ve En Önemlisi Gençlerimize İmkanlar Sağlanması Hususunda Olmasıdır...

Midyat Yeşil Vadi Cafe Restuarantın Yönetimini Kutluyor, Başarılarının Devamını Diliyoruz

Etiketler:
Sende Yorumla...