Memur-Sen’den operasyona destek
Yukarı

Memur-Sen’den operasyona destek

Memur-Sen Batman Şube Başkanlığı yazılı basın açıklaması yayınlayarak, Türk Silahlı Kuvvetlerin Afrin’e yönelik başlatmış olduğun Zeytin Dalı Harekatı’nı operasyonunu desteklediklerini bildirdi.

Memur-Sen’den operasyona destek
Bu içerik 6651 kez okundu.

Memur-Sen Batman Şube Başkanlığı tarafından yapılan açıklamada, “Askerlerimiz, vatanımızın bekası ve selameti için Afrin’e Zeytin Dalı Harekâtı’nı gerçekleştiriyor. Zeytin Dalı Harekatının gerekçelerini ve hedeflerini, anlamakta zorlananlar, yanlış anlamak için çırpınanlar, çarpıtarak anlatmak için kıvrananlar var. Türkiye’nin terörle mücadele konseptini, terör örgütlerine yönelik “bitirici darbe” hamlesini, “savaş” olarak göstermeye kalkışanlar var. Afrin’de yaşananların çerçevesini, Afrin merkezli Zeytin Dalı Harekatının esbabı mucibesini doğru bir içerikle ortaya koymak gerekiyor. Bunu başardığımızda, tarihin ve coğrafyanın Türkiye’ye yüklediği misyonun gereklerini, cephede verilen mücadelenin anlamını ve değerini doğru kavrayabilir ve bütün çıplaklığıyla bihakkın anlatabiliriz.

MEMUR-SEN olarak terör ve çatışmadan arındırılmış adil bir dünya istiyoruz. Kimsenin kimseyi sömürmediği, hakça paylaşımın gerçekleştiği bir dünya için mücadele ediyoruz. Türkiye’nin Afrin’de gerçekleştirdiği Zeytin Dalı Harekatı’nı bütün benliğimizle destekliyor, cephede vuruşan askerlerimize de “Allah yardımcınız olsun” diyoruz” ifadesi kullanıldı.

Etiketler: Memur-Sen operasyona destek Zeytin Dalı Memur-Sen Batman Şube Başkanlığı
Sende Yorumla...