SON DAKİKA
hava
Google News

Genç Türkiye Forumu, Şırnaklı Gençlerin de Katılımıyla, Gaziantep'te Düzenlenecek

Genç Türkiye Forumu'nun dokuzuncu etkinliği,Şırnak ve Güneydoğu Anadolu'dan Gençlerin Katılımıyla, 29-30 Haziran 2024 tarihlerinde Gaziantep'te gerçekleştirilecek.

Son Güncelleme :

2024-06-26 13:14:32

/ 140 kez okundu.
Genç Türkiye Forumu, Şırnaklı Gençlerin de Katılımıyla, Gaziantep'te Düzenlenecek

Türkiye Gençlik STK'ları Platformu (TGSP) tarafından düzenlenen Genç Türkiye Forumu-9 Gençlerin Gönüllülük Algısı konusu ile Necmettin Bilal Erdoğan, Doç. Dr. Safa Koçoğlu ve Dr. Enes Eminoğlu'nun katılımı ile 29-30 Haziran 2024 tarihinde Gaziantep'te gerçekleştirilecek.
Necmettin Bilal Erdoğan, Enes Eminoğlu ve Safa Koçoğlu'nun katılım sağlayacağı “Gençlerin Gönüllülük Algısı” konusu ile yapılan saha araştırması ile belirlenen gündem maddeleri programa katılım sağlayan gençlerle çalıştay formatında ele alınarak sorun tespit, sorun analiz ve çözüm önerileri şeklinde üç aşamalı olarak incelenecek.
Türkiye'nin yedi bölgesinde hayata geçirilen Genç Türkiye Forumu'nun devam etkinliği olan GTF - 9'a Güneydoğu Anadolu bölgesinde yer alan; Adıyaman, Batman, Diyarbakır, Gaziantep, Kilis, Mardin, Siirt, Şanlıurfa ve Şırnak (Kahramanmaraş ek kontenjan) illerinden 18-30 yaş aralığında bulunan 300 gencin katılımı öngörülmekte. Çalıştay sonrası elde edilen sorun ve çözüm önerileri 30 Haziran 2024 tarihinde düzenlenecek olan genel müzakere oturumunda değerlendirilecek.
Emre Koç'un moderatörlüğünde Necmettin Bilal Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakan yardımcılarımız Sayın Enes Eminoğlu ve Sayın Safa Koçoğlu'nun katılımı ile gençlerin sesinin yetkili kişilere birincil ağızdan aktarılacağı genel müzakere oturumu gerçekleştirilecek. “Genç Türkiye Formu” programının dokuzuncusu, 29 - 30 Haziran 2024 tarihinde Gaziantep'te gerçekleştirilecek

YORUM ALANI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.

FACEBOOK