AK Parti Şırnak İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Karatay’dan bayram mesajı
Yukarı

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Karatay’dan bayram mesajı

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Karatay, halkın kurban Bayramını kutlarken, "Millet olarak sahip olduğumuz en önemli özelliklerimizden biri, birlik ve dayanışma ruhumuz; her şartta bizi birbirimize yakınlaştıran paylaşma duygumuzdur" dedi

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Karatay’dan bayram mesajı
Bu içerik 230 kez okundu.

AK Parti Şırnak İl Genel Meclis üyesi Abdürrahim Karatay, Kurban Bayramı mesajı yayınlarken, şu ifadeler yer verdi: "Bayramlar birlik ve beraberliğin, toplumsal dayanışmanın en üst safhada yaşanmasına vesiledir. Millet olarak, gönül dünyamızı sonuna kadar açtığımız her bayram, bizi daha da yakınlaştırır. Ne mutlu ki; bu bayramda ibadetlerimizi, ziyaretlerimizi gerçekleştirebilecek; sevdiklerimizle bayramlaşmanın güzelliğini yaşayabileceğiz."
Karatay sözlerini şu şekilde sürdürdü: "Kurban Bayramı inşallah daha nice bayramı sağlıkla ve sevdiklerimizle karşılayabileceğimiz, birbirimize sarılabileceğimiz güzel yarınların müjdecisidir. Hayırlı işlere, millet ve ülke olarak gücümüze güç katacağımız gelişmelerin vesilesidir. Bu duygu ve düşüncelerle, tüm İslam âleminin, milletimizin ve hemşerilerimin Bayramını tebrik ediyorum. Allah, milletimizin ve devletimizin sırtını yere getirmesin, birlik, beraberlik ruhunu ve kudretini daim etsin" dedi.

 

Etiketler:
Sende Yorumla...