Murat Ay’dan Anneler Günü mesajı
Yukarı

Murat Ay’dan Anneler Günü mesajı

AK Parti idil İlçe Başkanı Murat AY, Anneler Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Murat Ay’dan Anneler Günü mesajı
Bu içerik 242 kez okundu.

Yayınladığı mesajında, annelerin insan hayatındaki en değerli şahsiyetler olduğunu söyleyerek günlerini tebrik eden AK Parti idil İlçe Başkanı Murat Ay, sevginin, şefkatin, merhametin ve sabrın timsali olan annelerin kıymetinin bilinmesi gerektiğine vurgu yaptı.
Aile birliğinin tesis edilmesinde, çocukların sağlıklı ve mutlu bir ortamda yetişmesinde en temel rolü üstlenen annelerin, varlıkları ile güç kattıkları evlatları için her zaman fedakârca davrandıklarını belirten Ay, “Anne ve babaya saygıyı esas alan, cennetin annelerin ayakları altında olduğunu belirten bir inancın mensubu olarak, evlat yetiştirmenin önemli bir görev olduğunun farkında olarak annelerimizin mutlu olması, yüzlerinin gülmesi, hayat şartlarının daha da iyileştirilmesi için sorumluluklarımızı yerine getirmemiz gerekir” dedi.
Annelerin her şeyin en güzeline layık olduğunu sözlerine ekleyen Ay, “En mutlu anlarımızda olduğu gibi, başa çıkamadığımız tüm güçlüklerde sığındığımız, yanımızda bulacağımızdan emin olduğumuz annelerimizin bizlerden tek beklentisi, kendilerine gösterilen sevgi, saygı ve ilgidir. Onun için hayattayken değerini bilmemiz gereken annelerimizin bu beklentilerini karşılamalıyız. Bizler, annelerimize karşı olan gönül borcumuzu her ne yapsak ödeyemeyiz. İşte bu nedenle annelerimizi yılda bir defa hatırlamak yerine onların her gün hayır dualarını almak bizlerin en şerefli görevi olmalıdır. Bu duygularla başımızın tacı, yuvalarımızın mimarı annelerimizin ‘Anneler Günü’nü kutlar, her birine ayrı ayrı sevgi ve saygılarımı sunuyorum” ifadelerini kullandı 

Etiketler:
Sende Yorumla...